Terug naar home

Lelystad

Cultuur@CruyffCourts vindt vanaf 29 juni 2022 plaats op Cruyff Court Aron Winter Veld in Lelystad. Er zullen 3 weken voor en 3 weken na de zomervakantie verschillende cultuurworkshops gegeven worden op het Cruyff Court. Zo kan je meedoen met afrodans, Technisch 3D, Beeldend, Gitaar en nog meer!

Zie het programma voor de exacte data en tijden van Cultuur@CruyffCourts in Lelystad.

Cruyff Court Aron Winter Veld

De Atol
8224 CM Lelystad
Jeugdfonds Sport & Cultuur Flevoland
jeugdfondssportencultuur.nl

Agenda

29 juni Door
14:15 Afro dance (Cruyff Court) (Gr 1) Eva Scherpenisse
15:15 Afro dance (Cruyff Court) (Gr 2) Eva Scherpenisse
14:15 Technisch 3D (naast Cruyff Court) (Gr 1 & 2) Henske Engbers
14:15 Beeldend (Keramiek Lokaal) (Gr 1) Stefanie Schipper
15:15 Beeldend (Keramiek Lokaal) (Gr 2) Stefanie Schipper
14:15 Gitaar (Lesruimte 0.22) (Gr 1) Tanja Vermeeren
15:15 Gitaar (Lesruimte 0.22) (Gr 2) Tanja Vermeeren
6 juli Door
14:15 Afro dance (Cruyff Court) (Gr 1) Eva Scherpenisse
15:15 Afro dance (Cruyff Court) (Gr 2) Eva Scherpenisse
14:15 Technisch 3D (naast Cruyff Court) (Gr 1 & 2) Henske Engbers
14:15 Beeldend (Keramiek Lokaal) (Gr 1) Stefanie Schipper
15:15 Beeldend (Keramiek Lokaal) (Gr 2) Stefanie Schipper
14:15 Gitaar (Lesruimte 0.22) (Gr 1) Tanja Vermeeren
15:15 Gitaar (Lesruimte 0.22) (Gr 2) Tanja Vermeeren
13 juli Door
14:15 Jazz (Cruyff Court) (Gr 1) Mariƫlle Paulusma
15:15 Jazz (Cruyff Court) (Gr 2) Mariƫlle Paulusma
14:15 Technisch 3D (naast Cruyff Court) (Gr 1 & 2) Henske Engbers
14:15 Beeldend (Keramiek Lokaal) (Gr 1) Stefanie Schipper
15:15 Beeldend (Keramiek Lokaal) (Gr 2) Stefanie Schipper
14:15 Gitaar (Lesruimte 0.22) (Gr 1) Tanja Vermeeren
15:15 Gitaar (Lesruimte 0.22) (Gr 2) Tanja Vermeeren
31 augustus Door
14:15 Afro dance (Cruyff Court) (Gr 1) Eva Scherpenisse
15:15 Afro dance (Cruyff Court) (Gr 2) Eva Scherpenisse
14:15 Technisch 3D (naast Cruyff Court) (Gr 1 & 2) Henske Engbers
14:15 Beeldend (Keramiek Lokaal) (Gr 1) Stefanie Schipper
15:15 Beeldend (Keramiek Lokaal) (Gr 2) Stefanie Schipper
14:15 Gitaar (Lesruimte 0.22) (Gr 1) Tanja Vermeeren
15:15 Gitaar (Lesruimte 0.22) (Gr 2) Tanja Vermeeren
7 september Door
14:15 Afro dance (Cruyff Court) (Gr 1) Eva Scherpenisse
15:15 Afro dance (Cruyff Court) (Gr 2) Eva Scherpenisse
14:15 Technisch 3D (naast Cruyff Court) (Gr 1 & 2) Henske Engbers
14:15 Beeldend (Keramiek Lokaal) (Gr 1) Stefanie Schipper
15:15 Beeldend (Keramiek Lokaal) (Gr 2) Stefanie Schipper
14:15 Gitaar (Lesruimte 0.22) (Gr 1) Tanja Vermeeren
15:15 Gitaar (Lesruimte 0.22) (Gr 2) Tanja Vermeeren
14 september Door
14:15 Afro dance (Cruyff Court) (Gr 1) Eva Scherpenisse
15:15 Afro dance (Cruyff Court) (Gr 2) Eva Scherpenisse
14:15 Technisch 3D (naast Cruyff Court) (Gr 1 & 2) Henske Engbers
14:15 Beeldend (Keramiek Lokaal) (Gr 1) Stefanie Schipper
15:15 Beeldend (Keramiek Lokaal) (Gr 2) Stefanie Schipper
14:15 Gitaar (Lesruimte 0.22) (Gr 1) Gitaar (Lesruimte 0.22) (Gr 1)
15:15 Gitaar (Lesruimte 0.22) (Gr 2) Gitaar (Lesruimte 0.22) (Gr 1)

Contact

Neem voor vragen contact op met Jeugdfonds Sport & Cultuur Nederland via
ivar.spierings@jeugdfondssportencultuur.nl.